WBUDOWANY MODUŁ GSM UMOŻLIWIA LOKALIZACJĘ GPS I POŁACZENIE Z APLIKACJĄ.

SYSTEM OCHRONY PRZED DESZCZEM I MROZEM.

W przypadku wystąpienia ponadnormatywnych opadów robot  pozostanie w stacji ładowania i wznowi koszenie dopiero gdy warunki pogodowe na to pozwolą. Roboty koszące Cramer  są jednymi z nielicznych automatycznych kosiarek wyposażonych w system ochrony przed mrozem. Automatycznie rozpoznają, czy trawa może być koszona, co zapobiega uszkodzeniom trawnika.

ZDALNE STEROWANIE PRZY POMOCY APLIKACJI: OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ, STATUS URZĄDZENIA I SPERSONALIZOWANE USTAWIENIA.

Łatwa w obsłudze aplikacja Cramer  zapewnia wygodny dostęp przy pomocy smartfona do wszystkich funkcji robota z dowolnego miejsca.

ZDEJMOWALNA OBUDOWA I ŁATWE CZYSZCZENIE (KLASA WODOSZCZELNOŚCI IPX5).

Wystarczy zdjąć obudowę i rozpocząć czyszczenie robota. Wszystkie modele Cramer  posiadają klasę ochrony IPX5 – można je czyścić przy użyciu wody pod ciśnieniem.

KONTROLNY PANEL LED.

OSTRE JAK BRZYTWA DWUSTRONNE NOŻE.

Dwustronnie ostrzone noże obracają się swobodnie. Oznacza to, że automatycznie wycofają się gdy napotkają na przeszkody takie jak małe kamienie,  czy korzenie przykryte trawą.

WYDAJNA I NIEWYMAGAJĄCA SERWISU, DZIĘKI BEZSZCZOTKOWEMU SILNIKOWI.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ ZE SMARTFONA.

DOSKONALE ZBALANSOWANE

Lekki system koszenia i lekkie materiały zapewniają dobrze zbalansowany rozkład wagi. Pomaga to nie tylko przy przenoszeniu robota, ale także oszczędzać akumulator i unikać śladów kół na trawie – mniejsza waga to mniejszy nacisk.

SERWIS PO SPRZEDAŻY

Dealerzy Cramer oferują nie tylko doradztwo i sprzedaż, ale także fachowy montaż, serwis zimowy, przeglądy i wiele więcej.

1 Przedmiot

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.