Pilarka łańcuchowa Shindaiwa 731sx to maszyna zapewniająca profesjonalistom prawdziwą moc generowaną przez 2-suwowy silnik o pojemności 73,5 cm³, który charakteryzuje się potężnym momentem obrotowym, dzięki czemu zapewnia wyjątkową wydajność cięcia. Wysoce zaawansowany system filtracji G-Force zapewnia wiodące w branży chłodzenie i filtrację podczas najtrudniejszych zadań. Pilarka spalinowa Shindaiwa 731sx waży zaledwie 6,8 kg i jest ergonomiczną i solidną konstrukcją idealną do najbardziej wymagających prac profesjonalnych.

  • Wytrzymała, mocna, zwrotna!

Pilarka 731sx została zaprojektowana od podstaw z myślą o profesjonalnym użytku w leśnictwie. Każdy komponent i każda funkcja zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć narzędzie na którym możesz polegać każdego dnia.

  • Stworzona do ciężkiej pracy.

Do największych zalet zalicza się: obrotowy plastikowy łapacz łańcucha, boczny napinacz łańcucha celem ułatwienia regulacji, system oczyszczania powietrza G-FORCE i duży filtr powietrza oraz przezroczysty zbiornik paliwa pokazujący jego poziom.

  • System G-Force

Nowo opracowany filtr wstępny G-force, mający za zadanie wstępne oczyszczenie powietrza znacząco zmniejsza potrzebę konserwacji, utrzymując wewnętrzne elementy wolne od kurzu i zanieczyszczeń. Jest to bezpyłowy system separacji odśrodkowej.

Skorzystaj z przedłużonej Gwarancji!

Profesjonalne produkty SHINDAIWA spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej możliwości skorzystania z pakietu przedłużonej Gwarancji. Warunkiem utrzymania przedłużonej Gwarancji jest terminowe wykonywanie płatnych przeglądów maszyn: co 6 miesięcy przy 2 letniej Gwarancji Komercyjnej (na firmę / na fakturę), co 12 miesięcy przy 5 letniej Gwarancji Konsumenckiej (na osobę prywatną / na paragon).

1 Przedmiot

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.