Kosiarka została wyposażona w trwały, niezawodny silnik firmy Loncin. Wielu fachowców klasyfikuje te silniki bardzo wysoko doceniając ich jakość i kulturę pracy. Silnik zbudowany z materiałów lepiej przystosowanych do użytkowania w polskich warunkach klimatycznych. Po prostu jakość i cena.

Model GRL 530P jest wykonany z najlepszych podzespołów, korpus kosiarki typu PRO jest gruby ok 2 mm i dodatkowo wywinięty do środka co ma dwie zalety: pierwsza to usztywnienie całego decka, a druga równie istotna, to lepsze zbieranie trawy do kosza. Inne kosiarki posiadają wywinięcie na zewnątrz co jest łatwiejszym, prostszym i tańszym rozwiązaniem i oczywiście nie tak dobrym.

Dodatkowo korpus i wszystkie elementy metalowe są lakierowane dwuwarstwowo z podkładem !!! Gruba warstwa farby chroni przed rdzewieniem oraz przez długie lata nie wytraca koloru.

Koła w tym modelu są łożyskowane. Duże koła w rozmiarze przód 20 cm, tył 28 cm znacząco ułatwiają koszenie na nierównym terenie. Podczas koszenia nie zawiesimy się na dziurach i nierównościach.

Kosz kosiarki o pojemności 70 L jest dwuelementowy, góra została wykonana z tworzywa sztucznego, a dolna część w mocnego nylonowego splotu. Dodatkowo kosz jest wyposażony w wskaźnik napełnienia oraz dwa uchwyty ułatwiające opróżnianie kosza.

Regulowana wysokość uchwytu prowadzącego, centralna 6-pozycyjna regulacja wysokości koszenia i ergonomiczne uchwyty ułatwiają pracę i zwiększają komfort użytkownika.

2 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.