Pilarka akumulatorowa ECHO DCS-310 to narzędzie idealna do przycinania i pielęgnacji gałęzi czy cięcia drewna na opał. Każde zadanie wykonasz z łatwością, a dzięki łatwym w użyciu elementom sterującym praca będzie bezpieczna i przyjemna.

Lekka, zwrotna i uniwersalna łańcuchowa pilarka akumulatorowa z mocnym silnikiem indukcyjnym, zwanym popularnie silnikiem bezszczotkowym. Dzięki imponującemu stosunkowi mocy do wagi jest to narzędzie, które idealnie nadaje się do realizacji wielu zadań.

  • WYDAJNOŚĆ:

Maksymalna prędkość łańcucha to 15,8 m/s, co zdecydowanie wpływa na szybkość i jakość cięcia. Do tego pilarka ECHO DCS-310 posiada elektroniczną kontrolę pracy silnika, która zwiększa moment obrotowy zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Natomiast największy wpływ na wydajność ma bezszczotkowy silnik o mocy 1000W.

  • KOMFORT:

Dobre rozłożenie ciężaru zapewnia równowagę i zmniejsza zmęczenie operatora nawet podczas długiej pracy. Pilarka jest lekka i charakteryzuje się kompaktową konstrukcją co ma przełożenie na zapewnienie łatwego manewrowania, a także zmniejszenie wysiłku podczas wykonywania zadań. Gumowy i miękki tylny uchwyt zapewnia dobrą kontrolę i wygodę operatora. Pilarka wymaga bardzo ograniczonej konserwacji w porównaniu do maszyn spalinowych.

  • BEZPIECZEŃSTWO:

Elektroniczny hamulec łańcucha to doskonałe zabezpieczenie wdrożone w celu ochrony operatora. Łagodny start to zaleta zapewniająca bezpieczne użytkowanie pilarki nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Łańcuch piły ogranicza odbicia i wibracje. Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem chroni narzędzie i akumulator przed uszkodzeniem w przypadku przeciążenia lub zaniku fazy.

Marka ECHO to producent znany na całym świecie ze swoich wydajnych i niezwykle trwałych maszyn. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stać się technologicznym liderem i szanowaną globalną marką. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i przez to cieszą się wysoką niezawodnością wśród użytkowników. Rzeczona niezawodność ECHO to nie tylko słowa.  atrakcyjne i pewne pakiety gwarancyjne. Dla linii produktów akumulatorowych ECHO 40V Garden+ prezentują się one następująco:

gwarancja 3 lata 

Trzyletnia Gwarancja Konsumencka po rejestracji numeru seryjnego! Jeśli nie chcesz rejestrować numeru seryjnego to otrzymujesz standardową Gwarancję Konsumencką, która wynosi 2 lata.

 

Standardowa Gwarancja Konsumencka wynosi 2 lata! Możesz zyskać dodatkowy rok i wydłużyć Gwarancję Konsumencką do 3 lat! Wystarczy zarejestrować numer seryjny maszyny!

gwarancja 1 rok 

Roczna gwarancja komercyjna obejmująca narzędzie oraz System Ładowania, czyli akumulator wraz z ładowarką.

1 Przedmiot

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.