Okres zimowy dla wielu z nas jest utrapieniem wiążącym się z odśnieżaniem podjazdów, chodników, placów itp. Nie da się zaprzeczyć ze usuwanie śniegu należy do jednych z bardziej żmudnych i pracochłonnych czynności. W ułatwieniu tej czynności bez żadnych wątpliwości może pomóc odśnieżarka CEDRUS SB61-E która dzięki zastosowaniu w jej konstrukcji praktycznych rozwiązań technicznych jest niezastąpiona przy nagłych i obfitych opadach śniegu.

Odśnieżarka CEDRUS z solidnym 4-suwowym silnikiem OHV o  mocy 7 KM zapewnia świetne efekty pracy. Ze względu na sporą szerokość roboczą: 61 cm, wygodnie usuwanie śniegu nawet z dużych powierzchni nie będzie czasochłonne. Maksymalny wyrzut śniegu wynosi 11 m, a wysokość frezu śnieżnego to 51 cm. Aby dostosować urządzenie do aktualnych warunków pracy, możemy również łatwo regulować komin w zakresie 190°.

Odśnieżarka wyposażona jest w silnik Loncin LC170FDS Snow Series o pojemności 212 cm³. Możliwe jest dostosowanie prędkości jazdy za pomocą 6 biegów do przodu oraz 2 w tył. Urządzenie posiada wytrzymały wirnik o średnicy 30 cm, natomiast jego szerokość i wysokość robocza wynoszą kolejno 61 i 51 cm.

Dzięki możliwości uruchamiania nawet w temperaturze -30°C, możesz liczyć na to, że silniki firmy Loncin Snow Series, przeznaczone do śniegu, uruchomią się w najzimniejsze zimowe poranki i zapewnią moc potrzebną do usunięcia grubego i ciężkiego śniegu. Został opracowany specjalnie pod kątem łatwego uruchamiania i zapewniania mocy w najtrudniejszych warunkach, jakie mogą występować zimą.

Dwustopniowa odśnieżarka CEDRUS SB61-E napędzana jest przez 4-suwowy silnik, które w połączeniu z dużymi kołami o grubej strukturze zapewniającej doskonałą przyczepność nawet w najtrudniejszych warunkach niezawodnie zapewnią doskonałą przyczepność. Duże 13 calowe koła, znajdują swoje zastosowanie najczęściej w odśnieżarkach. Specjalnie dobrana mieszanka gumowa znakomicie sprawuje się na ośnieżonej nawierzchni. Posiada specjalnie zakrzywione, centralnie umieszczone łopaty bieżnika zapewniające maksimum siły napędowej, zwiększanej dodatkowo przez chwytną, mocną kostkę bieżnika umiejscowioną na krawędzi (barku) opony. Odstępy między kostkami bieżnika w oponie zostały zaprojektowane w celu samooczyszczenia się bieżnika z błota i śniegu

Obudowa wirnika wykonana jest z wysokiej jakości metalu, który jest również odporny na wciąganie w głęboki i lodowaty śnieg lub lód . Odśnieżarka wyposażona jest w boczne regulowane płozy w celu ochrony chodnika przez zarysowaniem pracującego wirnika. Komin wyrzutu jest regulowany poprzez sterowanie z pozycji operatora, co umożliwia bardzo łatwe i wygodne użytkowanie.

1 Przedmiot

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.