Dzięki dmuchawie akumulatorowej ECHO DPB-310 z łatwością usuniesz opadłe liście i inne zanieczyszczenia. Mocny indukcyjny silnik (bezszczotkowy) generuje wystarczającą siłę wydmuchu, by z łatwością uporać się z mokrymi liśćmi, gałązkami i innymi odpadami, a dzięki możliwości użycia trybu boost, z łatwością uzyskasz maksymalną moc niezbędną do szybkiego wykonania zadania.

  • WYDAJNOŚĆ:

Spust o zmiennej prędkości zapewnia wszechstronność użytkowania maszyny - od małego wiaterku aż po burzę, która zmiecie znaczne zanieczyszczenia. Imponująca maksymalna siła wydmuchu aż do 10,8 N. Funkcja Boost zapewnia ekstremalną moc, zdolną do przerzucania nawet mokrych liści.

  • KOMFORT:

„Tempomat” umożliwia pracę bez konieczności trzymania spustu, a gumowy, miękki uchwyt redukuje wibracje i polepsza chwyt. Dobre rozłożenie ciężaru zapewniające idealną równowagę, a lekka i kompaktowa konstrukcja zapewnia lepsze manewrowanie. Wymaga bardzo ograniczonej konserwacji w porównaniu do produktów benzynowych.

  • BEZPIECZEŃSTWO:

System ECHO EZ-lock sprawia, że zakładanie i zdejmowanie rury do dmuchawy jest proste. Duża i stabilna stopa zapobiega przewróceniu się dmuchawy, gdy stoi ona na ziemi. Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem chroni narzędzie i akumulator przed uszkodzeniem w przypadku przeciążenia lub zaniku fazy.

gwarancja 3 lata

Trzyletnia Gwarancja Konsumencka po rejestracji numeru seryjnego! Jeśli nie chcesz rejestrować numeru seryjnego to otrzymujesz standardową Gwarancję Konsumencką, która wynosi 2 lata.

Standardowa Gwarancja Konsumencka wynosi 2 lata! Możesz zyskać dodatkowy rok i wydłużyć Gwarancję Konsumencką do 3 lat! Wystarczy zarejestrować numer seryjny maszyny!

gwarancja 1 rok

Roczna gwarancja komercyjna obejmująca narzędzie oraz System Ładowania, czyli akumulator wraz z ładowarką.

1 Przedmiot

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.